Brožura: Mobilní telefon = Bezpečný klíč

Mobil má každý zaměstnanec u sebe vždy a všude. Mobil může být bezpečným digitálním klíčem do systémů, počítačů a VPN.

Kyberbezpečnost je jeden z hlavních faktorů, zajišťující stabilitu organizací. Proč? Například proto, že řešení hackerských útoků stojí řádově miliony korun. Navíc se změnil způsob fungování organizací a zaměstnaneckých návyků.

 

Až 80 % úspěšných útoků je způsobeno prolomením přihlašovacích údajů do systémů a aplikací. Zabezpečení těchto přístupů je tedy základním kamenem bezpečnosti celé organizace.

— ProID

 

Vzdálená práce z domova či externí spolupráce se stala samozřejmostí. Organizace musejí reagovat na všechna s tím spojena nebezpečí.

 

Mobilní telefon je jako digitální klíč

Mobilní telefon s aplikací ProID Mobile nabízí elegantní a funkční řešení, které zajišťuje bezpečné přihlášení do firemních systémů – passwordless a s podporou biometrie.

 

Nejdůležitější bod? Ochrana zaměstnance!

Až 80 % úspěšných kybernetických útoků je způsobeno prolomením nebo krádeží přihlašovacích údajů samotných zaměstnanců. Právě přes jejich účty (nebo účty administrátorů) mohou útočníci nejjednodušeji proniknout do systémů organizace a ovládnout je.

Mobilní metoda ProID Mobile nabízí elegantní a funkční řešení, které zajistí bezpečné přihlášení do systémů a nezcizitelný elektronický podpis.

Tato oblast bezpečnosti se anglicky nazývá Workforce Identity. Pokrývá všechny běžné operace, se kterými se zaměstnanci setkávají při svých běžných činnostech – například přihlášení do systémů, počítačů nebo administrátorských rozhraní.

V 16 stránkové brožuře najdete podrobný popis, jak využít mobilní metodu zabezpečení i ve vaší organizaci.

 

Přečtěte si podrobnější informace

Zdroj: