Chcete zdarma platební terminál? Nyní je to snadné.

Nově mohou také samosprávy, tedy města, obce a kraje, díky projektu „Česko platí kartou“ získat platební terminál zdarma, a to bez poplatků za instalaci.

Proces žádosti je velmi jednoduchý, stačí vstoupit na stránky Česko platí kartou, zvolit si jednoho z poskytovatelů terminálu nebo online platební brány a projevit zájem vyplněním online formuláře.

Je to jako by se uvolnila stavidla na mlýnská kola, tak by se dal vzletně popsat program bezhotovostních plateb a s tím spojených platebních terminálů zdarma.

Karel Havlíček, ministr průmyslu a obchodu

Po vyplnění formuláře podnikatel či úřad obdrží nabídku na šestiměsíční období zdarma a pokud pro něj bude akceptovatelná, podepíše s daným poskytovatelem smlouvu bez dalších závazků po uplynutí bezplatného období.

Bezplatné je také zaškolení, pronájem, provoz a transakce. Po uplynutí šesti měsíců mohou uživatelé terminál také zdarma vrátit. Dosud bylo pod tímto projektem vydáno již přes čtyři a půl tisíce terminálů.

Projekt Česko platí kartou bude fungovat nejméně do roku 2022. Díky němu si lze požádat o platební terminál a získat ho zdarma stejně jako s ním spojené služby včetně nulových transakčních poplatků z realizovaných plateb.

Hlavní výhody:

  • Prvních 6 měsíců neplatíte žádné poplatky za pořízení terminálu ani transakční poplatky.
  • Díky přijímání plateb kartou lépe chráníte sebe, své zaměstnance i své klienty.
  • Zprostředkovatelé vám ochotně pomohou s nastavením systému a vysvětlí vše potřebné.
Zdroje: