Jak hravě spravovat aktiva a chránit bezpečnost dat?

Seznamte se s Cyber Security Analysis (CSA), moderním nástrojem na kompletní řízení bezpečnosti v organizaci.

CSA je jedinou aplikací certifikovanou na soulad se zákonem o kybernetické bezpečnosti (ZoKB) na českém trhu.

Počet a intenzita kybernetických útoků neustále roste. Zároveň se zvyšuje množství organizací, které musí plnit ustanovení zákona a vyhlášky o kybernetické bezpečnosti (VoKB). Pokud chcete kybernetickou bezpečnost řídit tak, aby měl celý systém hlavu a patu, pak je pro vás aplikace CSA ideálním pomocníkem.

— GORDIC

S pomocí nástroje CSA zvládnete spravovat systém kybernetické bezpečnosti v celé vaší organizaci. Aplikace eviduje vaše aktiva, identifikuje hrozby a zranitelnost, vypočítává výsledná rizika a v neposlední řadě provádí na základě zadaných dat celkový bezpečnostní audit.

Díky CSA budete skutečně řídit kybernetickou bezpečnost ve vaší organizaci v moderním online prostředí.

Nástroj CSA ocení zejména vedoucí IT, manažeři kybernetické bezpečnosti, analytici a auditoři.

S pomocí CSA můžete jednoduše a přehledně evidovat veškerá aktiva včetně k nim vyhláškou stanovených vlastností. Aktiva v nástroji vyhodnotí, provedou analýzu rizik a následně navrhnou opatření na jejich snížení.

V aplikaci lze vytvořit prohlášení o aplikovatelnosti dle ZoKB, VoKB či ISO a vyhodnotit bezpečnost dodávaných systémů a služeb. Mezi zajímavé funkce patří stahování reportů z různých sekcí aplikace a taktéž možnost si upravit metodiku dle svého uvážení.

 

Vše, co potřebujete pro řízení kybernetické bezpečnosti, najdete díky CSA na jednom místě.

Podle odborníků by měly aplikaci CSA využívat obce s rozšířenou působností, kraje a další organizace s více než 10 zaměstnanci. Nástroj CSA oceňují také poradenské a auditorské kanceláře.

Podrobnější informace vč. ukázek aplikace

 

Pokud si chcete aplikaci vyzkoušet, neváhejte se obrátit na www.gordiccybersec.cz.

Zdroj:

K tématu:

Zaregistrujte se na bezplatnou virtuální konferenci k nové legislativě EU pro povinné zavedení kybernetické bezpečnosti EU – NIS 2.