Konference “Výzvy, výzvy …” záznam a prezentace

Prezentace:

Magazín Egovernment již tradičně zahajuje svoji konferenční sezónu 30. 1. 2024 v Jihlavě setkáním, které připravuje ve spolupráci s KÚ Kraje Vysočina.

Pro letošní rok jsme si jako stěžejní téma vybrali VÝZVY. Začátek roku 2024 bude ve znamení přípravy a podávání projektových žádostí na dvě důležité výzvy – eHealth a Neveřejné sítě.

Jedná se nejen o důležitá, ale do jisté míry i kontroverzní témata. Na zajímavou a jiskřivou diskuzi by samozřejmě stačila obě tato témata, nicméně považujeme rovněž za důležité se dotknout Digitální informační agentury, respektive jejího záměru na kompetenční centra – týmy odborníků, kteří budou pomáhat ostatním úřadům.

Podle plánu by DIA měla na přelomu roku nabírat tyto odborníky tzn. že kompetenční centra by v době semináře již měla běžet – i to je výzva do diskuze.

Konferenci můžete navštívit přímo v Jihlavě, nebo sledovat on-line (Stream). I zde budete moci pokládat své dotazy.

PROGRAM

Přesný program v tuto chvíli ještě domlouváme ale v rámci konference se bude jednat například o tato vystoupení:

  • TECHNOLOGICKÁ CENTRA – DIA
  • NÁRODNÍ PLÁN OBNOVY – Stanislav Bogdanov MV ČR
  • VÝZVY – Aleš Pekárek, MMR
  • NEVEŘEJNÉ SÍTĚ – Bohdan Urban
  • Interoperabilita eHealth projektů s Národním kontaktním místem – Petr Pavlinec, KÚ Vysočina

a řadu dalších.

MÍSTO KONÁNÍ

Místem konání konference je KÚ Kraje Vysočina – Žižkova 1882/57, Jihlava, 30. 1. 2024

REGISTRACE

Na konferenci je možné se registrovat dvěma způsoby:

a) JAKO DIVÁK – tedy ke sledování STREAMU konference. V rámci streamu budete moci, kromě sledování konference, pokládat vystupujícím dotazy. Formulář pro tuto registraci naleznete ZDE.

b) JAKO ÚČASTNÍK – který bude fyzicky přítomen přímo v Jihlavě. Konference je určena veřejné správě, jejím zástupcům je tedy umožněn vstup zdarma. (Kapacita sálu je omezena !!). Formulář pro tuto registraci naleznete ZDE.

Zdroj: