MMR: Semináře zaměřené na projektové a finanční řízení

Zvládněte projektové a finanční řízení s jistotou, pomohou vám semináře MMR v krajských městech

Další řadu seminářů zaměřených na projektové a finanční řízení plánuje na podzim Ministerstvo pro místní rozvoj v sedmi krajských městech. Možnost naučit se správně administrovat projekty spolufinancované z fondů EU tak dostanou účastníci i v programovém období 2021-2027.

Sérií seminářů reagujeme na potřeby nového programového období, které přináší velký zájem veřejnosti o možnosti čerpání z fondů EU. Zároveň navazujeme na pozitivní ohlasy z předchozích ročníků těchto seminářů pořádaných v minulých letech,

— říká Stanislav Schneidr, vrchní ředitel sekce koordinace evropských fondů, mezinárodních vztahů a cestovního ruchu.

Semináře pod vedením Ing. Lukáše Meleckého, Ph.D., se uskuteční v období od září do listopadu ve vybraných krajských městech. Frekventanti získají přehled o jednotlivých tématech projektového i finančního řízení ve všech jeho fázích. Důležitou součástí seminářů budou také praktické ukázky a prostor pro případné dotazy i další náměty.

Účast na akcích je bezplatná, z kapacitních důvodů je však nutné se s dostatečným předstihem registrovat. Přihlášky a další informace k jednotlivým akcím najdete pod konkrétním datem u daného města.

Termíny a místa konání seminářů Dotace EU a projektové/finanční řízení 2023

Zdroj: