Soutěž Slepá místa pomůže chránit Vaši obec/město

Parkují u vás často řidiči tam, kde nemají? Chcete vidět, co se děje v nočních hodinách na ulici nebo autobusové zastávce? Opakovaně řešíte vandalizmus na majetku obce nebo dokonce nebezpečné situace, které by vyřešil kamerový dohled? Chcete, aby byla vaše obec nejenom bezpečnější, ale také chytřejší?

Slepá místa je unikátní projekt, který umožňuje obcím, městysům i městům vyřešit svá problematická či riziková místa, která nejsou pod dohledem, a často tak čelí vandalům, výtržníkům, neposlušným řidičům, rizikům rozvodněného říčního toku a jiným bezpečnostním hrozbám.

Slepá místa své obce znáte. Přihlaste je a získejte řešení na míru, a to až v hodnotě 150 000 Kč!

Slepámísta.cz

Soutěžit lze ve dvou kategoriích:

  1. Obce a města pod 10 tisíc obyvatel mají možnost získat bezpečnostní balíček, který jim pomůže vyřešit problémovou lokalitu prostřednictvím inteligentního kamerového dohledu.
  2. Města nad 10 tisíc obyvatel mají možnost získat chytré dohledové řešení na míru v duchu konceptu smart city. Nemusí se jednat pouze o problém zabezpečení, chytrá kamery a příslušný software si poradí i s městskou dopravou nebo problémy životního prostředí.

Využijte možnost digitalizace a zlepšete bezpečnost a komfort obce pomocí inteligentních technologií. Inspirovat se můžete Ročníkem 2020. Tehdy zvítězil Sokolov.

Uzávěrka přihlášek je 31. března 2021.

Více informací naleznete zde: 

Zdroj: