Zúčastněte se kurzu Kybernetická bezpečnost ve veřejné správě

Každoročně dochází k desítkám kybernetických útoků na řadové zaměstnance organizací veřejné správy a zdravotnických zařízení.

Pokud patříte do nejrizikovější skupiny, na kterou se hackeři nejvíce zaměřují, je pro vás tento kurz skvělou možností doplnit si informace a dozvědět se spoustu nového.

Důmyslné a stále nové techniky kyberútoků na první pohled nemusíte poznat. Existují ale drobné indicie. Jaké? To vám prozradíme na workshopu, kde spolu odhalíme i ty nejsofistikovanější útoky a zabráníme potenciálním stamilionovým škodám.

— Eduardo


Webinář se koná v pondělí 19. dubna 2022 od 9,00 do 12,00.

Zaregistrovat se můžete zde:

Cíl webináře

Cílem tohoto kurzu je nabídnout řešení a rady, jak minimalizovat riziko úspěšného kyberútoku na řadové zaměstnance.

Velmi zkušený lektor nabídne poznatky z praxe a představí konkrétní kroky, které zabrání potenciálním škodám a ochrání tak celou organizaci před napadením.

Na příkladech z praxe ukáže časté kybernetické útoky a poradí, jak je odhalit včas a účinně se jim bránit.

Na konci školení budou účastníci znát a umět vysvětlit nejznámější termíny, hrozby a zranitelnosti kybernetické bezpečnosti. Budou vědět, jak se připravit na kyberútoky a jak se chovat, když vypuknou. A zejména se naučí přemýšlet jako kyberútočník.

Komu je webinář určen

Seminář Kybernetická bezpečnost ve veřejném sektoru je určen především zaměstnancům veřejné správy a také zdravotnických zařízení, kteří denně pracují s citlivými daty a potřebují je chránit před zneužitím.

Rovněž je určen vedoucím pracovníkům, kteří jsou za bezpečnost informačních systémů odpovědní.

Další informace

Jako účastník videokurzu obdržíte certifikáto jeho absolvování, který můžete využít ve svém CV v části o doplňkovém odborném vzdělávání.

V ceně je nahrávka dostupná po dobu 3 měsíců, kterou můžete zhlédnout i opakovaně. Délka videokurzu je 3 hodiny.

Cena kurzu je 3 990 Kč bez DPH.

Zdroj: