Virtuální asistentka konference ISSS 2024

Konference ISSS 2024 má virtuální asistentku Isssa od společností Microsoft a PREDU

V letošním roce pro vás hlavní partner konference ISSS 2024 společnost Microsoft a společnost PREDU, coby dodavatel a „cvičitel“ umělé inteligence, připravili na konferenčních stránkách virtuální asistenci Isssa.

Veřejná správa v České republice začíná velmi efektivně využívat umělou inteligenci. Příprava podkladů pro správní řízení, sumarizace podkladů pro rozhodování i pro další rutinní činnosti při práci s informacemi, nebo AI asistenti pro pomoc občanům s jejich potřebami se brzo stanou realitou.

Konference ISSS má v tomto roce jedno obrovské téma, a to je umělá inteligence, chcete-li AI. Ve spolupráci se společností PREDU jsme pro vás připravili malého pomocníka pro navigaci všemi přednáškami a informacemi na konferenci, který je postaven na AI. Můžete se zeptat našeho AI chatbota, který se jmenuje Isssa, například na přednášky, témata, která vás na konferenci zajímají, i na to, kdy a kde je oběd pro účastníky konference. Isssa a my vám přejeme úspěšnou konferenci ISSS,“ říká Václav Koudele, Industry Executive pro Government pro Střední Evropu, Microsoft.

Zároveň letos v KC Aldis najdete expozici určenou k vyzkoušení či procvičování práce s umělou inteligencí, opět připravenou ve spolupráci se společností Microsoft.

Zdroj:

K tématu: